Atnaujinta 2018 sausio 5 dieną

Paslaugos: didelių plastikinių maišų, polietileno rankovių, Doypack, Side Gusset pastatomų maišelių su dugnu ir Ziploc užsegimu projektavimo, gamybos paslaugos.

Produktai: Plastikiniai maišai

Technologijos: Polietileninių (PE) maišų gamyba, fleksografinė dešimtspalvė (10 spalvų) spauda, litavimas.

K: Kuo skiriamės nuo kitų pakuočių gamintojų? A: Dalyvaudami pasauliniame pakuočių konkurse Pentawards 2017 laimėjome bronzą.

K: Kodėl mus verta rinktis? A: Jau daugiau kaip dešimt metų pakuočių rinkoje. Atliekame užsakymą nuo idėjos iki pakavimo. Turime darbo patirtį su klientais Lietuvoje ir užsienyje. Sukursime išskirtinį stilių, kad pirkėjai surastų jūsų prekę prekybos centro lentynose.

K: Koks mažiausias maišų tiražas, kurį galiu užsakyti? A: 10 000 vnt.

K: Kodėl negaliu užsisakyti 100-200 maišų? A: Fleksografinė spauda, brangios spaudos formos, automatizuotas litavimas neleidžia gaminti tokio mažo kiekio. Siūlytume naudotis kolegų paslaugomis, kurie naudoja šilkografiją, lazerinius spausdintuvus, biurinius priemones, skirtas vienetiniams ir mažiems tiražams.

K: Kokie maišų gamybos etapai? A: Idėja, projektas ir dizainas, spaudos formos gamyba, spauda, litavimas, pristatymas.

K: Terminai? A: Jei užsakovas pateikia pakuotės dizainą, paruoštą spaudai, viską atliekame per keturias savaites.

K: Kodėl mus verta rinktis? A: Jau 10 metų puskartonio pakuočių rinkoje. Atliekame užsakymą nuo idėjos iki pakavimo. Turime darbo patirtį su klientais Lietuvoje ir užsienyje. Sukursime išskirtinį stilių, kad pirkėjai surastų jūsų prekę prekybos centro lentynose.

K: Ar brangu? A: Kaina priklauso nuo tiražo, pakuotės dydžio, plastiko storio, spalvų, naudojamų spaudoje, kiekio. Susisiekite su mumis ir mes paskaičiuosime ― telefonas: 861231645, arba per elektroninę kontaktų formą esančią puslaio apačioje.

K: Už ką mokėti nereikės? A: Mes nemokamai paruošime spaudai jūsų maketą, tai pat jums dovanosime pakuočių pristatymą iki durų.

K: Mūsų įmonė Panevėžyje, RVPROJEKTAS — Kaune. Ar pagamintus maišus pristatysite į Panevėžį? A: Mes dirbame visoje Lietuvoje ir pristatysime pagamintus maišus ten kur jūs pageidausite Lietuvoje. Už pristatymą mokėti nereikės.

K: Kam esate projektavę pakuotes? A: Trąšoms, vėliavoms, muilui, cd kompaktams, dvd kompaktinėms plokštelėms.

K: Ar esate gaminę ar projektavę pakuotes maisto produktams? A: Taip. Kavai, sviestui, duonai, biriems maisto produktams.

K: Ar galima pakuoti į plastikinius maišus maisto produktus? A: Biriems maisto produktams - džiovintiems vaisiams, prieskoniams, kavai, arbatoms, šokoladui - siūlome Doypack pastatomą maišelį su dugnu ir Ziploc užsegimu ar panašaus tipo Side Gusset maišelius galinčius talpinti iki 4 kg.

K: Spauda ant plastikinių maišų nusitrina? A: Tam kad apsaugoti atspaudą ant maišo jis laminuojamas. Tai suteikia papildomo estetinio blizgesio ir apsaugo spaudą nuo apsitrynimo. Laminuoti galima ne plonesnį kaip 80 µm storio plastiką.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

UAB RV PROJEKTAS

Veiverių 62a-4

Kaunas, Lithuania

LT-46211

 

ĮK/Reg.number:300638162

PVM/VAT:LT100002924715

Telefonas/Phone:861231645