Kartono (cardboard) pakuotės, dėžutės

Atnaujinta 2017 vasario 13 dieną

popierinė dėžutė, kartoninė pakuotė, dėžė, Frövi, 3d vizualizacija popierinė dėžutė, kartoninė pakuotė, dėžė, Frövi, 3d vizualizacija, pakabinama dėžutė popierinė dėžutė, kartoninė pakuotė, dėžė, Frövi, 3d vizualizacija, leistinas tūris - vienas litras popierinė dėžutė, kartoninė pakuotė, dėžė, Frövi, 3d vizualizacija, leistinas tūris - vienas litras popierinė dėžutė, kartoninė pakuotė, dėžė, Frövi, 3d vizualizacija

Sėkmingo verslo pavyzdys: mūsų dizaino trąšų pakuotėmis jau eilę metų prekiaujama prekybos tinkle „Senukai“.


Gairės:

pakuotė, dėžutė, pakuotės gamyba, dėžučių gamyba, popierinė pakuotė, kartono pakuotė, plastikinė pakuotė, pet buteliai, hdpe, ekologiškas įpakavimas, pakuočių dizainas, spaudos dizainas

LT
Paslaugos: popierinių pakuočių, dėžučių, dėžių, etkečių, instrukcijų projektavimo, dizaino, maketavimo, spausdinimo ir gamybos paslaugos.
Produktai: presuoto kartoninės dėžutės, etiketės, instukcijos. Maisto produktams, chemijai, farmacijai, verslo dovanoms, kosmetikai, drabužiams, pramonės gaminiams.
Technologijos: ofsetinė spauda, fleksografija. Lakavimas, fragmentinis lakavimas, matinis arba blizgus laminavimas, kongrevas. Popieriaus kirtimas, lankstymas ir klijavimas.

FAQ :
 • K: Koks mažiausias pakuočių tiražas, kurį galiu užsakyti? A: 2000vnt.
 • K: Kodėl negaliu užsisakyti 100-200 dėžučių? A: Ofsetinė spauda, spaustuvinis pritaisymas, kirtimas ir automatizuotas klijavimas neleidžia gaminti tokio mažo kiekio. Siūlytume naudotis kolegų paslaugomis, kurie naudoja šilkografiją, lazerinius spausdintuvus, biurinius kirtimo peilius ir kitas priemones, skirtas vienetiniams ir mažiems tiražams.
 • K: Kokie pakuočių gamybos etapai? A: Idėja, dizainas, spauda, kirtimas, klijavimas, pristatymas.
 • K: Terminai? A: Jei užsakovas pateikia pakuotės dizainą, paruoštą spaudai, viską atliekame per savaitę.
 • K: Kodėl mus verta rinktis? A: Jau 10 metų puskartonio pakuočių rinkoje. Atliekame užsakymą nuo idėjos iki pakavimo. Turime darbo patirtį su klientais Lietuvoje ir užsienyje. Sukursime išskirtinį stilių, kad pirkėjai surastų jūsų prekę prekybos centro lentynose.
 • K: Ar brangu? A: Kaina priklauso nuo tiražo, pakuotės dydžio, popieriaus kainos, spalvų, naudojamų spaudoje, kiekio. Susisiekite su mumis ir mes paskaičiuosime ― telefonas: 861231645, el. paštas: pasakysim paskambinus, viešai paskelbus puola spamas arba rašykite į kontaktų formą.
 • K: Už ką mokėti nereikės? A: Mūsų klientai gaus nemokamą pakuotės kirtimo formą, tai pat jums dovanosime pakuočių pristatymą iki durų.
 • K: Mes esame Vilniuje, o jūs Kaune. Ar pagamintą produkciją pristatote į Vilnių? A: Mes dirbame visoje Lietuvoje ir pristatinėjame pagamintas prekes taip pat visoje Lietuvoje. Pagamintus maišus jums pristatytume į Vilnių dykai.
 • K: Kam esate projektavę pakuotes? A: Trąšoms, vėliavoms, muilui, cd kompaktams, dvd kompaktinėms plokštelėms.
 • K: Ar esate gaminę ar projektavę pakuotes maisto produktams? A: Taip. Kavai, sviestui, duonai, biriems maisto produktams.
 • K: Ar galite pagaminti pakuotę su kongrevu ir folijuoti antraštę? A: Mes nesame spaudos technologijų ir ypač perkrovimo jomis šalininkai. Žymiai patrauklesnė tos pakuotės, kurios yra apgalvoto dizaino, o technologijos, tokios kaip fragmentinis lakavimas ar kongrevas (Embossing), naudojamos tik kai labai reikia:). Bet padaryt galim.

EN
Packaging: designing, printing paperboard boxes, carton packaging. We are designing and producing industrial packages, bags, labels. We are producing the different type of packaging based on the industry: food, chemistry and giftware.

m.telefonas/m.phone: +370 612 31645
daugiau paslaugų/more»