KARTONO (CARDBOARD) PAKUOTĖS, DĖŽUTĖS, ETIKETĖS

Atnaujinta 2017 lapkričio 13 dieną

Paslaugos: popierinių pakuočių, dėžučių, dėžių, etkečių, instrukcijų projektavimo, dizaino, maketavimo, spausdinimo ir gamybos paslaugos.

Produktai: presuoto kartoninės dėžutės, etiketės, instukcijos. Maisto produktams, chemijai, farmacijai, verslo dovanoms, kosmetikai, drabužiams, pramonės gaminiams.

Technologijos: ofsetinė spauda, fleksografija. Lakavimas, fragmentinis lakavimas, matinis arba blizgus laminavimas, kongrevas. Popieriaus kirtimas, lankstymas ir klijavimas.

K: Koks mažiausias pakuočių tiražas, kurį galiu užsakyti? A: 2000vnt.

K: Kodėl negaliu užsisakyti 100-200 dėžučių? A: Ofsetinė spauda, spaustuvinis pritaisymas, kirtimas ir automatizuotas klijavimas neleidžia gaminti tokio mažo kiekio. Siūlytume naudotis kolegų paslaugomis, kurie naudoja šilkografiją, lazerinius spausdintuvus, biurinius kirtimo peilius ir kitas priemones, skirtas vienetiniams ir mažiems tiražams.

K: Kokie pakuočių gamybos etapai? A: Idėja, dizainas, spauda, kirtimas, klijavimas, pristatymas.

K: Terminai? A: Jei užsakovas pateikia pakuotės dizainą, paruoštą spaudai, viską atliekame per savaitę.

K: Kodėl mus verta rinktis? A: Jau 10 metų puskartonio pakuočių rinkoje. Atliekame užsakymą nuo idėjos iki pakavimo. Turime darbo patirtį su klientais Lietuvoje ir užsienyje. Sukursime išskirtinį stilių, kad pirkėjai surastų jūsų prekę prekybos centro lentynose.

K: Ar brangu? A: Kaina priklauso nuo tiražo, pakuotės dydžio, popieriaus kainos, spalvų, naudojamų spaudoje, kiekio. Susisiekite su mumis ir mes paskaičiuosime ― telefonas: 861231645, el. paštas: pasakysim paskambinus, viešai paskelbus puola spamas arba rašykite į kontaktų formą.

K: Už ką mokėti nereikės? A: Mūsų klientai gaus nemokamą pakuotės kirtimo formą, tai pat jums dovanosime pakuočių pristatymą iki durų.

K: Mes esame Vilniuje, o jūs Kaune. Ar pagamintą produkciją pristatote į Vilnių? A: Mes dirbame visoje Lietuvoje ir pristatinėjame pagamintas prekes taip pat visoje Lietuvoje. Pagamintus maišus jums pristatytume į Vilnių dykai.

K: Kam esate projektavę pakuotes? A: Trąšoms, vėliavoms, muilui, cd kompaktams, dvd kompaktinėms plokštelėms.

K: Ar esate gaminę ar projektavę pakuotes maisto produktams? A: Taip. Kavai, sviestui, duonai, biriems maisto produktams.

K: Ar galite pagaminti pakuotę su kongrevu ir folijuoti antraštę? A: Mes nesame spaudos technologijų ir ypač perkrovimo jomis šalininkai. Žymiai patrauklesnė tos pakuotės, kurios yra apgalvoto dizaino, o technologijos, tokios kaip fragmentinis lakavimas ar kongrevas (Embossing), naudojamos tik kai labai reikia:). Bet padaryt galim.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

UAB RV PROJEKTAS

Veiverių 62a-4

Kaunas, Lithuania

LT-46211

 

ĮK/Reg.number:300638162

PVM/VAT:LT100002924715

Telefonas/Phone:861231645