polietileniniai maišai

Žemės ūkio produktams ir pramonės gaminiams pakuoti

Atnaujinta 2017 kovo 29 dieną

Sėkmingo verslo pavyzdys: mūsų sukurtomis ir gamintomis trąšų pakuotėmis jau daugiau nei dešimt metų prekiaujama prekybos tinkle „Senukai“, „Žalia stotelė“.


Gairės:

maišas, pakuotė, pakuotės gamyba, maišų gamyba, plastikinė pakuotė, polietileninė pakuotė, doypack, pe, pet buteliai, hdpe, ekologiškas įpakavimas, pakuočių dizainas, spaudos dizainas

LT

PASLAUGOS: didelių plastikinių maišų, Doypack, Side Gusset pastatomų maišelių su dugnu ir Ziploc užsegimu projektavimo, gamybos paslaugos.

PRODUKTAI

TECHNOLOGIJOS: Polietileninių (PE) maišų gamyba, fleksografinė dešimtspalvė (10 spalvų) spauda, litavimas.


FAQ :
  • K: Koks mažiausias maišų tiražas, kurį galiu užsakyti? A: 10 000 vnt.
  • K: Kodėl negaliu užsisakyti 100-200 maišų? A: Fleksografinė spauda, brangios spaudos formos, automatizuotas litavimas neleidžia gaminti tokio mažo kiekio. Siūlytume naudotis kolegų paslaugomis, kurie naudoja šilkografiją, lazerinius spausdintuvus, biurinius priemones, skirtas vienetiniams ir mažiems tiražams.
  • K: Kokie pakuočių gamybos etapai? A: Idėja, projektas ir dizainas, spaudos formos gamyba, spauda, litavimas, pristatymas.
  • K: Terminai? A: Kai užsakovas patvirtina pakuotės dizainą, paruoštą spaudai, viską atliekame per keturias savaites.
  • K: Kodėl mus verta rinktis? A: Jau daugiau kaip dešimt metų pakuočių rinkoje. Atliekame užsakymą nuo idėjos iki pakavimo. Turime darbo patirtį su klientais Lietuvoje ir užsienyje. Sukursime išskirtinį stilių, kad pirkėjai surastų jūsų prekę prekybos centro lentynose.
  • K: Ar brangu? A: Kaina priklauso nuo tiražo, pakuotės dydžio, plastiko storio, spalvų, naudojamų spaudoje, kiekio. Susisiekite su mumis ir mes paskaičiuosime ― telefonas: 861231645, el. paštas: pasakysim paskambinus, viešai paskelbus puola spamas.
  • K: Už ką mokėti nereikės? A: Mes nemokamai paruošime spaudai jūsų maketą, tai pat jums dovanosime pakuočių pristatymą iki durų.
  • K: Mūsų įmonė Panevėžyje, RVPROJEKTAS — Kaune. Ar pagamintus maišus pristatysite į Panevėžį? A: Mes dirbame visoje Lietuvoje ir pristatysime pagamintus maišus ten kur jūs pageidausite Lietuvoje. Už pristatymą mokėti nereikės.
  • K: Ar galima pakuoti į plastikinius maišus maisto produktus? A: Biriems maisto produktams - džiovintiems vaisiams, prieskoniams, kavai, arbatoms, šokoladui - siūlome Doypack pastatomą maišelį su dugnu ir Ziploc užsegimu ar panašaus tipo Side Gusset maišelius galinčius talpinti iki 4 kg.

EN
Industrial packaging: designing, printing and manufacturing polythene bags, doypacks. We are designing and producing industrial packages, bags, labels. We are producing the different type of packaging based on the industry: food, chemistry.

m.telefonas/m.phone: +370 612 31645
daugiau paslaugų »