Atnaujinta 2020 liepos 5 dieną

TramplynasUgnis Zaru 2020

Paslaugos: elektroninių interneto parduotuvių diegimas, visapusiška įdiegtos interneto parduotuvės techninė priežiūra, elektronių atsiskaitymo būdų integracija, siuntų tarnybų sąsajų diegimas, apmokymas savarankiškai aptarnauti.

Produktai: Interneto parduotuvės mažoms ir vidutinėms įmonėms

Technologijos: Wordpress, Woocommerce, Navision, PHP, CSS, HTML

K: Kuo skiriamės nuo kitų pakuočių gamintojų? A: Interneto parduotuvę įdiegiame per labai trumpą laiką apjugiame su jau egzistuojančiomis apskaitos sistemomis tokiomis kaip Microsoft Dynamics NAV.

K: Kodėl mus verta rinktis? A: Atliekame užsakymą nuo idėjos pekių vizualizacijų sukūrimo . Turime darbo patirtį su klientais Lietuvoje ir užsienyje. Sukursime išskirtinį stilių, kad pirkėjai surastų jūsų prekę interneto platybėse.

K: Kokie interneto parduotuvės gamybos etapai? A: Idėja, prekių vizualizacija ir aprašymas su kainomis, interneto parduotuvės diegimas, testavimas, paleidimas ir mokymai.

K: Terminai? A: Jei užsakovas pateikia informaciją apie prekes, vidutinės įmonės  atliekame per keturias savaites.

K: Kodėl mus verta rinktis? A: Paruošiame interneto parduotuvę nuo idėjos iki pilno paleidimo. Turime darbo patirtį su klientais Lietuvoje ir užsienyje. Sukursime išskirtinį aiškų stilių, kad pirkėjai nepasiklystų interneto platybėse.

K: Ar brangu? A: Kaina priklauso nuo pekių ir puslapių skaičiaus. Susisiekite su mumis ir mes paskaičiuosime ― telefonas: 861231645, arba per elektroninę kontaktų formą esančią puslaio apačioje.

K: Už ką mokėti nereikės? A: Mes nemokamai įdiegsime pilnai veikiantį interneto parduotuvės branduolį. parduotuvei suteiksime nemokamą vietą savo serveryje.

K: Ar esate jau įdiegę interneto parduotuvę? A: Taip mūsų paskutinis darbas sodininkų prekių parduotuvė eshop.sodininkai.lt

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

UAB RV PROJEKTAS

Veiverių 62a-4

Kaunas, Lithuania

LT-46211

 

ĮK/Reg.number:300638162

PVM/VAT:LT100002924715

Telefonas/Phone:861231645